Trylogia "Klucze" - N. Roberts

  "Nora Roberts w mistrzowski sposób potrafi łączyć wątki romansowe, sensacyjne i przygodowe. Jej trylogia „Klucze” przenosi nas w osobliwy świat magii, iluzji i czarów, który jednak nie przesłania rzeczywistości.
 Trzy młode kobiety, Malory, Dana i Zoe, zostały zaproszone do tajemniczej, baśniowej rezydencji na przyjęcie. Ekscentryczni gospodarze, Rowena i Pitte, przedstawiają im niesamowitą propozycję, która może odmienić życie całej trójce.
  Trzy odważne, mocno stąpające po ziemi kobiety, trzy klucze... Każda z nich musi wykonać trudne i niebezpieczne zadanie. Jeśli im się uda, czeka je wspaniała nagroda. Pierwsza rusza do walki o szczęście Malory. W kolejnych tomach z losem będą się zmagać Dana i Zoe. Czy im się powiedzie?"
Źródło: link
Moja opinia:

  Fani Nory Roberts na pewno będą zadowoleni z trzech tomów "Klucz światła", "Klucz wiedzy" i "Klucz odwagi" tworzących trylogię "Klucze",Autorka w cudowny sposób połączyła świat magii, bogów, dreszczyk emocji, codzienne życie bohaterów oraz romans. Choć historia miłosna jest bardzo przewidywalna, poszukiwania kluczy i związane z tym przygody wciągają bez reszty.
  Każdy tom czyta się szybko i przyjemnie, w sam raz na wieczory w wygodnym fotelu lub do poduszki (choć w tym przypadku może wciągnąć tak, że na sen czasu zostanie niewiele ;) ). Bardzo kobieca historia z dużą dawką dreszczyku emocji. Osobiście polecam fanom tego gatunku.

Ocena: 7/10

Pozdrawiam,
Dagmara

Udostępnij ten post

1 komentarz :

  1. fakt lekka i przyjemna seria, dla mnie każdy romans jest przewidywalny, ponieważ kończy się zawsze dobrze. Od nieprzewidywalności są obyczajówki, dramaty, kryminały itp. :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz jakiś komentarz :)
Dziękuję za odwiedziny. Mam nadzieję, że zawitasz tu ponownie :)